Centar Partizana Nikola Janković, koga koga je potvrđeno prisustvo koronavirusa, nema nikakve simptome, oseća se dobro i u kućnoj samoizolaciji će slediti uputstva doktora.

Igrač tima iz Humske je test na Covid-19 uradio kako bi mogao da otputuje na odmor u inostranstvo.
„Dobro se osećam. Moram da budem strpljiv i sačekam da prisustvo virusa iščezne,“ izjavio je Janković za Sport Klub, koji je proteklih dana sa saigračima bio na fudbalskom derbiju, a potom i na oproštajnoj utakmici Dejana Milojevića.
„Ne znam gde sam se zarazio. Nemam čak ni ideju. Nadam se da nije još neko zarađen, mada, vidite da se dešava da je neko pozitivan, a nema simptome. Mogao sam da se zarazim bilo gde,“ naglasio je Janković.
Srpski internacionalac je 2018. iz Estudijantesa došao u Partizan.
Klub iz Humske je najavio da će svi članovi biti testirani na koronavirus.
Superliga Srbije
Bundesliga
Premier League
Champions League
Europa League
Conference League
Euroleague
ABA liga
Srbija KLS
NBA
Eurocup
Eurobasket 2025
US Open
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
ATP
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC






