Antonio Đovinaci počeće svoju treću sezonu u Formuli 1. Klupski drug u ekipi Alfa Romeo biće mu kao i u prethodne dve Kimi Raikonen, šampion iz 2007. godine.
„Sa Kimijem pored mene spreman sa da napravim novi korak u svojoj karijeri. Već sam u nekoliko navrata istakao da je on i sada jedan od najboljih vozača. I dalje me oduševljava način na koji se sprema za trku“, kaže Đovinaci.
U prošloj sezoni i Raikonen i Đovinaci su osvojili po četiri boda.
„Sve je proces učenja. U prvoj godini sam bio skoro stopostotno fokusiran na to šta Kimi radi. I to sam pratio. Već u prošloj sezoni sam počeo više da se oslanjam na ono što ja želim. Sada znam šta treba da radim na različitim stazama i u različitim uslovima. Zadovoljan sam onim što sam do sada postigao i u novu sezonu ulazim sa puno samopouzdanja“, rekao je 27-godišnji Italijan.
Superliga Srbije
Bundesliga
Premier League
Champions League
Europa League
Conference League
Euroleague
ABA liga
Srbija KLS
NBA
Eurocup
Eurobasket 2025
US Open
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
ATP
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC









Koje je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare