Šturm ne odustaje od trke sa Salcburgom

Manprit Sarkaria
Guliver image

Sa dva brza gola, u prvom poluvremenu, fudbaleri Šturma pobedili su Hartberg u gostima. Duel 18. kola Bundeslige, ipak, nosio je zanimljiv finiš, ali bez promene rezultata - 1:2 (0:2).

Gol Manprita Sakrarije, u 11. minutu, najavio je trijumf gostujućeg tima, čije aspiracije u borbi za tron izgledaju sve ozbiljnije.

Prednost ekipe iz Graca udvostručio je Slovenac, Tomi Horvat. U finišu, na suprotnoj strani, pogodio je Dario Tadić i najavio interesantnu završnicu. Promena, ipak, nije bilo.

Golovima Malonea i Bariba (2), VAC je sa 3:0 pobedio Austriju u Klagenfurtu. Sva tri gola postignuta su do odlaska na odmor.

Buran susret Rida i LASK-a završen je bez pobednika (1:1). Oba gola postignuta su u nadoknadi vremena. Domaći tim poveo je pred odlazak na odmor, preko Langa, izjednačio je Nakamura u poslednjim sekundama meča.