EX-YU: Milanović strelac za Slogu, Sarajevo prvo na tabeli

Ex-Yu lige 30. avg 202221:51 0 komentara
Milan Milanovic Palermo
Guliverimage/imago/Gribaudi/ImagePhoto

U Premijer ligi Bosne i Hercegovine odigrane su prve dve utakmice osmog kola. Domaći timovi pobedili su sa po 3:0.

Povezane vesti

Sloga je u Doboju pobedila tim Veleža sa 3:0. Vodeći gol u 43. minutu postigao je makedonski internacionalac Mario Krstovski, prošle sezone igrač Leotara.

Na 2:0 povisio je u 54. nekadašnji mladi srpski reprezentativac i internacionalac iz Italije Milan Milanović.

Konačan rezultat postavio je mladi rezervista Leo Janković u 81. minutu.

Isti rezultat bio je i na meču između Sarajeva i Leotara. Domaći tim je slavio golovima hrvatskog internacionalca Ivana Ikića u 19, Nardina Mulahusejnovića u 22. i Dala Varešanovića u 73. minutu.

Sarajevo je ovom pobedom došlo do vodeće pozicije, ali sa dva meča više od drugoplasiranog Širokog Brijega. Sloga je trenutno treća, Leotar osmi, Velež deveti.