EX-YU: Tikveš slavi Kamerunca Ngobu, Devedžić junak u Tuzli

Shutterstock, Inc

U fudbalskim šampionatima Bosne i Hercegovine i Severne Makedonije odigrani su zaostali mečevi prvog kola.

Povezane vesti

S. Makedonija

U Kavadarcima je odigran zaostali meč prvog kola prvenstva Makedonije, gde je domaći Tikveš pobedio skopski Škupi sa 3:1.

Istakao se trostruki strelac u domaćem timu 23-godišnji Anael Barga Ngoba. Kamerunac je mrežu Škupija dva puta pogodio u prvom i jednom u drugom poluvremenu.

Cerphas je u 57. minutu ublažio poraz gostiju, koji su u drugom poluvremenu ostali sa 10 igrača, jer je sudija pokazao jedan crveni karton.

Bosna i Hercegovina

U Premijer ligi Bosne i Hercegovine odigran je zaostali meč prvog kola između Slobode i Zrinjskog.

Mostarci, do ovog meča pretposlednji na tabeli, slavili su u Tuzli sa 1:0 i izjednačili se sa Slobodom po broju bodova – devet.

Gol za tri boda postigao je 22-godišnji Kenin Devedžić.