A nisu imali obavezu da to urade...
Odigrali su Dortmund i Barselona sjajan meč na „Signal Iduna parku“. Na kraju, slavili su Katalonci sa 3:2, sada već za izvestan plasman u nokaut fazu, uz velike šanse da to bude direktno u osmini finala.
Mogla je do te pozicije i domaća ekipa, ali nije uspela da slavi protiv velikog favorita. Ali, to nije poremetilo sjajne odnose dva tima.
Naime, igrači Barselone prenoćili su u Dortmundu, Hansi Flik je uspostavio praksu da ekipa ostane u gradu u kojem igra ako je utakmica na programu kasno, uz obrazloženje da nema potrebe da se dodatno umaraju i odmah vraćaju kući.
Borusija je i pored poraza pokazala da je gospodski klub. Oni su Kataloncima omogućili da koriste njihov trening centar kako bi odradili lagani trening pre polaska za Barselonu, i pored poraza i činjenice da nisu imali obavezu da to urade.
Tim iz Španije je tako odradio lagani trening oporavka ujutro u Dortmundu, a nekoliko sati nakon toga vratila se iz Nemačke.
Bonus video
Superliga Srbije
Bundesliga
Premier League
Champions League
Europa League
Conference League
Euroleague
ABA liga
Srbija KLS
NBA
Eurocup
Eurobasket 2025
US Open
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
ATP
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
















Koje je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi ko će ostaviti komentar!