Posle dve tuče u Tivtu, tuča u Kotoru, šta je sledeće?

Crna Gora 24. apr 202423:02 2 komentara
Radio Tivat

Skandali i ružne scene u crnogorskom fudbalu se nižu kao na traci. Posle tuče u loži stadiona tokom utakmice između Arsenala i Mornara, usledio je novi fizički okršaj i sukob, ovoga puta, akteri su bili fudbaleri Bokelja i Koma.

Fudbaleri Bokelja, donedavno lideri drugoligaškog karavana, izgubili su u Kotoru od Koma sa 1:0, golom koji je postigao Vladimir Perišić u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Kiks Kotorana na najbolji način je iskoristio Otrant Olimpik, da trijumfom u Ulcinju nad Lovćenom 4:1 preuzme lidersku poziciju, pet kola pre kraja.

Ulcinjani imaju bod više od Bokelja, a novog prvoligaša mogao bi da odluči poslednji međusobni duel dva vodeća tima, koji se 12. maja igra u Kotoru.

Meč u Kotoru, imao je i „treće poluvreme“, došlo je do velike gužve i razmene udaraca ispred svlačionice, sevali su čak i kišobrani, a na podu je završio jedan od zvaničnika domaćeg tima, objavila su Vijesti.