Remi u velikom derbiju, Bećiraj nosi Mornar

Crna Gora 4. mar 202320:09 0 komentara
FSCG

Veliki derbi 23. kola šampionata Crne Gore u fudbalu, okršaj Budućnosti i Sutjeske, jedinih konkurenata za titulu završen je bez pobednika 1:1, pa Sutjeska, uz utakmicu više, ima dva boda više u odnosu na Budućnost.

Sutjeska je posle prvog poluvremena vodila sa 1:0, a strelac je bio mladi reprezentativac Vuk Striković koji je nastavio golgeterski niz. Već početkom drugog poluvremena, Vladan Adžić je doneo izjednačenje, a do kraja meča, mreže su mirovale.

Mornar iz Bara je nastavio sa odličnim partijama u drugom delu sezone. Barani su slavili protiv Jedinstva iz Bijelog Polja, a tri zlata vredna boda Mornaru, kao i protiv Sutjeske doneo je bivši reprezentativac Crne Gore Fatos Bećiraj.

Mnogo uzbuđenja bilo je i u ostalim mečevima. Arsenal iz Tivta je slavio kao gost protiv Iskre u Danilovgradu. Dečić je posle tri poraza u nizu, slavio protiv Rudara iz Pljevalja sa 1:0, dok je meč između Jezera iz Plava i Petrovca završen bez pobednika – 1:1.