Mec je još živ: Mikautadze preokrenuo protiv Lansa

Mec Joie des joueurs Metz apres le but de MIKAUTADZE GEORGES 10 FOOTBALL : Ligue 1 Metz vs Lens - 12/04/2024 (Metz - France)

Fudbaleri Meca ostvarila su važnu pobedu u grčevitoj borbi za opstanak u Ligi 1 Francuske.

NAJČITANIJE NA SPORT KLUBU:

Ovako je izgledalo prepucavanje navijača Partizana (VIDEO)

Partizanova pobeda za kraj, blistali Smit i Naneli

Ko sa kim do kraja: Svi detalji završnice Evrolige

Tim rumunskog trenera Lasla Belenjija ugostio je ekipu Lansa i pobedio sa 2:1 u prvoj utakmici 29. kola francuskog šampionata.

Igrač utakmice bio je 23-godišnji gruzijski internacionalac Georges Mikautadze. Postigao je oba gola za Mec pošto su prethodno gosti poveli preko Sotoka iz jedanaesterca u 13. minutu.

Bivši igrač Ajaksa izjednačio je u 34. minutu na dodavanje Artura Ate, pobedonosni gol postigao je u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena.

Mec je i dalje na pretposlednjem mestu, ali sad ima isto bodova (26) kao i Lorijent na trećem mestu otpozadi, a dva manje od Avra i Nanta.

Lans je ovim porazom propustio priliku da dođe do pete pozicije na tabeli.