Velikan se vratio posle dve godine: Sent Etjen opet u Ligi 1

Francuska 2. jun 202419:59 0 komentara
Sent Etjen
Guliver

Fudbaleri Sent Etjena pobednici su plej-ofa za promociju u Ligu 1, pošto su nakon produžetaka druge utakmice dvomeča finala odigrali 2:2 sa Mecom i odbranili prednost iz prvog susreta.

Zeleno-beli su do inicijalne prednosti u dvomeču došli trijumfom na svom terenu 2:1, a na startu drugog meča je zadatak protivnika postao još teži jer je Dijalo dobio direktan crveni karton u šestom minutu.

To nije pokolebalo izabranike Lasla Bolonija, koji su manje od 20 minuta kasnije ne samo anulirali zaostatak, već i došli do preokreta u ukupnom rezutatu.