EX YU: Skoplje tvrd orah za vodeće timove u Makedoniji

Ex-Yu lige 9. apr 202319:59 0 komentara
fudbal lopta
Shutterstock, Inc

Makedonci su odigrali utakmice 26. kola, a ekipa FK Skopje ponovo je prijatno iznenadila.

EX YU

Ekipa iz makedonske prestonice u prethodnom kolo iznenadila je šampiona Škupi i pobedila ga na njegovom terenu sa 1:0, a ovog vikenda ugostila je vodeći tim na tabeli Strugu i odigrala nerešeno 1:1.

Gosti iz Struge poveli su na stadionu Železarnica golom Besarta Ibraimija u 15. minutu, ali se domaći tim nije predavao i nagrada je stigla u 87. minutu kada je mrežu rivala zatresao Kamerunac Pol-Henri Musinga.

Škupi je iskoristi ovaj remi i ubedljivom pobedom u Prilepu protiv Pobede od 6:0 ponovo se uvratio u trku za odbranu titule.

Struga sad ima 50 bodova, pet više od Škupija i šest od Škendije na trećem mestu.

Rezultsti 26. kola: Akademija Pandev – Rabotnički 0:0, Bregalnica – Makedonija GP 2:1, FK Skopje – Struga, Pobeda – Škupi 0:6, Tikveš – Silkes 0:0.