U Rusiji tri pobede favorita, Srbi na klupi za rezerve

Fabian Balbuena of West Ham United Sheffield United v West Ham United Premier League Fabian Balbuena of West Ham United during the Premier League match at
Russell Hart via Guliver - Fabijan Balbuena

Tri očekivane pobede u prve tri utakmice 29. kola ruske Premijer lige. Moskovski Dinamo i Krasnodar nastavljaju trku za titulu, a tu je i Lokomotiva...

SUPERLIGA SRBIJE NA SPORT KLUBU

Poledica: Pohapsiti sudije, ovo nema nigde na svetu

Voždovac: Rešili da se igraju životima dece i poštenih ljudi

Plej-aut: Vašarski penal u Pančevu, Voždovac pred ispadanjem

Luda proslava gola u Super ligi Srbije

Ljajić pijan napao recepcionera, vređao i pretio i policiji

Ubljani ispisali istoriju: Jedinstvo u Super ligi!

Vodeći Dinamo dočekao je na VTB areni ekipu Krila Sovjetov i slavio rezultatom 4:1. Odluka je pala u drugom poluvremenu kada su Moskovljani konačno slomoili otpor gostiju iz Samare. Istakao se dvostruki strelac Paragvajac Fabijan Balbuena (na slici), nekadašnji igrač Korintijansa i Vest Hema.

Na klupi za razervne igrače Dinama bio je mladi srpski internacionalac 19-godišnji Milan Majstorović, bivša nada novosadske Vojvodine.

Krasnodar je konačno izašao iz rezultatske krize (dva poraza i remi), ali je teškom mukom savladao u gostima poslednjepalsirani Soči. Krasnodar je poveo, domaći tim je preokrenuo, da bi gosti na kraju slavili pobedu 3:2 golom Nigerijca Mozesa Kobnana u 90+1. minutu.

I na ovom meču je jedan srpski fudbaler bio rezerva: na klupi Krasnodara ostao je Mihajlo Banjac, nekadašnji igrač Inđije i TSC-a.

Lokomotiva je u Moskvi dočekala Fakel iz Voronježa i vezala treću uzastopnu pobedu golovima Timura Sulejmanova – 2:0.

Rezultati: Dinamo Moskva – Krila Sovjetov 4:1, Soči – Krasnodar 2:3, Lokomotiva Moskva – Fakel 2:0.