Fulam i Vulvsi podelili bodove, Lukiću poluvreme

Fudbal - video 24. feb 202322:59 0 komentara
Fulam
Reuters/Peter Cziborra

U prvom meču 25. kola Premijer lige Fulam i Vulverhempton odigrali su nerešeno.

Meč je na Krejven kotidžu završen rezultatom 1:1. Aleksandar Mitrović nije igrao za domaće zbog povrede, a Saša Lukić je u igru ušao u drugom poluvremenu.

Vulvsi su poveli u 23. minutu. Pablo Sarabija je bio na pravom mestu i došao je do odbijene lopte koju je sproveo u mrežu.

Fulam je do izjednačenja mogao u nadoknadi prvog poluvremena nakon dobrog slobodnjaka Andreasa Pereire, ali je Sa sjajno odbranio.

Domaći su ipak uspeli da dođu do gola. Igrao se 64. minut kada je Manor Solomon sa ivice kaznenog prostora poslao projektil u mrežu gostiju.

Po još jednu šansu su do kraja imali i Fulam i Vulvsi, ali promene rezultata nije bilo.

Meč je obeležila i povreda Mateusa Kunje u 60. minutu. Kunju su izneli na nosilima, a zamenio ga je Adama Traore.

Fulam sada na šestom mestu iz 25 mečeva ima 39 bodova, Vulvsi su odigrali meč manje i na 15. poziciji imaju 24 boda.