Fulam slomio Lids u drugom poluvremenu

Clive Rose/Getty Images

Fulam je savladao Lids 2:1 u meču 32. kola Premijer lige. Sva tri gola pala su u drugom poluvremenu.

U prvom delu igre Fulam je bio agresivniji, međutim nije bilo izglednih prilika ni na jednoj ni na drugoj strani.

povezane vesti

Zato je u nastavku bilo mnogo zanimljivije. Domaćini su do vođstva stigli u 58. minutu. Hari Vilson se najbolje snašao u kaznenom prostoru Lidsa i jednu odbijenu loptu sa 11 metara zakucao u mrežu.

Prednost je duplirao Andreas Pereira. Odlično je ispratio akciju svog tima i iz neposredne blizine pogodio za velikih 2:0.

Veteran Patrik Bamford koji je ušao u igru u redovima Lidsa umesto Rodriga smanjio je na 2:1 u 80. minutu i dao nadu gostima da mogu do boda.

Do kraja meča najbolju šansu je imao Vilijan za Fulam, čiji je odličan udarac završio na prečki. Za Fulam ni u ovom meču nije igrao Aleksandar Mitrović, koji odrađuje kaznu od osam mečeva.

Fulam se ovim trijufmom učvrstio u sredini tabele, dok je Lids i dalje u opasnoj zoni sa 29 bodova, dva više od Notingema, koji je trenutno na 18. poziciji koja vodi u Čempionšip.