KPR do pobede protiv Derbija u 90. minutu

Fudbal - video 29. nov 202122:50 0 komentara
George Wood, Getty Images Sport

U poslednjem meču 20. kola Čempionšipa poslednjeplasirani Derbi ugostio je Kvins Park Rendžers koji je do pobede došao u finišu meča i slavio je rezultatom 2:1.

Dobro je Derbi počeo utakmicu i poveo je u desetom minutu. Grejm Šini je jako dobro dodao Tomu Lorensu koji je poslao loptu u mrežu.

Ekipa Kvins Parka igra mnogo bolje u odnosu na prethodne sezone i jedan je od kandidata za borubu za ulazak u Premijer ligu, a do izjednačenja je došla posle pet minuta igre u nastavku meča.

Centrirao je Čarli Ostin, a gol postiže Kris Vilok, to mu je bio peti gol u sezeni.

KPR do pobede je došao u 90. minutu. Najpre je stativu pogodio Ilajas Šair, a posle odbitka odlično je reagovao Andre Grej za konačnih 2:1.

Nakon kompletnog 20. kola, Fulam je prvi na tabeli sa 43 boda, Bornmut ima bod manje, a Kvins Park Rendžers je treći sa 35.

Derbi na poslednjem mestu ima jedan bod, nakon što im je ove sezone oduzet 21 bod.