Mohamed Salah blista ove sezone u dresu Liverpula. Sa dva gola bio je najzaslužniji za pobedu svog tima protiv Sautemptona 3:2, sa kojom su Redsi otišli na plus osam na vrhu tabele Premijer lige.
Međutim, nije baš sve onako kako bi Salah želeo da bude. Sjajni Egipćanin je razočaran trenutnim stanjem u klubu.
Približava se decembar, a klub nije ni započeo početne pregovore za nastavak saradnje. Ugovor mu ističe na kraju sezone i trenutno je bliže odlasku nego ostanku na Enfildu, kako sam kaže.
„Skoro je decembar, a još uvek nisam dobio nikakvu ponudu da ostanem u klubu. Trenutno sam bliže odlasku nego ostanku. U klubu sam godinama. Nema drugog ovakvog kluba. Ali na kraju dana ništa nije u mojim rukama. Volim navijače, i oni mene vole, ali na kraju ne odlučujem ni ja ni navijači“, rekao je Salah.
Upitan da li je razočaran rukovodstvom kluba, popularni Mo je bio jasan.
„Normalno. Ne idem u penziju uskoro, pa samo treniram i igram. Fokusiran sam na sezonu, želimo da osvojimo Premijer ligu i nadam se Ligu šampiona. Razočaran sam, ali videćemo šta će biti.“
Superliga Srbije
Bundesliga
Premier League
Champions League
Europa League
Conference League
Euroleague
ABA liga
Srbija KLS
NBA
Eurocup
Eurobasket 2025
US Open
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
ATP
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC














Koje je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare