Šefild junajted juri ka eliti

Stu Forster/Getty Images

Šefild junajted je savladao u gostima Norič 1:0 u derbiju Čempiošipa i napravio još jedan veliki korak ka plasmanu u Premijer ligu.

Meč je rešen u 62. minutu kada je bio precizan Džejms Mekati. Zanimljivo je da je to bio jedini udarac Junajteda u okvir gola.

povezane vesti

Midlsboro je prekinuo seriju dobrih rezultata ubedljivim porazom od Hadersfilda, koji je trenutno u zoni ispadanja. Domaći su slavili 4:2, iako su gosti vodili 1:0 na poluvremenu. Hadersfild je u 20 minuta drugog poluvremena postigao četiri gola i rešio pitanje pobednika.

Ostali rezultati: Luton – Votford 2:0, Preston – Blekpul 3:1, Birmingem – Blekburn 1:0, Bristol siti – Reding 1:1, Kardif – Svonsi 2:3, Koventri – Stouk 0:4, Hal – Roteram 0:0, VBA – Milvol 0:0, Vigan – KPR 1:0.