Silva zamenio Lukića, Ivobija i Vilsona u 33. minutu?!

Fulam Saša Lukić, Aleks Ivobi i Hari Vilson Sasa Lukic, Alex Iwobi and Harry Wilson of Fulham react after being substituted off during the Premier League match between Nottingham Forest and Fulham FC at the City Ground on April 02, 2024 in Nottingham, England. Nottingham Forest v Fulham FC - Premier League
(Photo by Michael Regan/Getty Images) - Saša Lukić, Aleks Ivobi i Hari Vilson

Netipična scena u Premijer ligi...

Premijer liga

Igrao se 33. minutu kada je razočarani menadžer Fulama Marko Silva odlučio da napravi trostruku izmenu?!

Razlog za tako drastičnu odluku bila je izuzetno loša igra njegovog tima na gostovanju Notingem Forestu. U tom trenutku gosti iz Londona gubili su sa 2:0, a moglo je da bude i mnogo više…

Portugalski stručnjak na klupu je poslao trojicu iskusnih internacionalaca: srpskog reprezentativca Sašu Lukića, Nigerijca Aleksa Ivobija i Velšanina Harija Vilsona.

Umesto njih šansu su dobili brazilski veteran Vilijan, Španac Adama Traore i škotski reprezentativac Tom Kerni.

Međutim, za sada se ništa nabolje nije promenilo u igri Fulama. U međuvremenu, Forest je postigao i treći gol.

Videćemo da li će u drugom poluvremenu, nakon razgovora u svlačionici, doći do promene u igri Fulama. Notingem Forest i Fulam igraju utakmicu u okviru 31. kola Premijer lige.