Fudbaler Atletiko Madrida Žoao Feliks oduševljen je svojom partijom i golovima u pobedi svog tima nad Osasunom 5:0.
Feliks je postigao dva pogotka, a u strelce su se još upisali Markos Ljorente, Alvaro Morata i Janik Karasko.
“Osećam se dobro i veoma sam srećan zbog dva gola i pobede 5:0. Veoma je drugačiji ambijent, dopada nam se da igramo sa navijačima na tribinama, čak i u gostima. Moramo da se naviknemo na novu situaciju“, izjavio je 20-godišnji Feliks, koji je dao osam golova ove sezone.
Atletiko je sada četvrti na tabeli sa dva boda više od Real Sosijedada, koji ima meč manje, i Hetafea.
“Važna pobeda protiv ekipe koja je odigrala vrlo dobru utakmicu u San Sebastijanu. Znali smo da ćemo naići na poteškoće, utakmica je bila ujednačena dok nismo poveli 2:0. Naši napadači bili su brzi i efikasni“, rekao je trener Jorgandžija Dijego Simeone.
Sledeći meč Atleti igra u subotu kod kuće sa Valjadolidom.
Superliga Srbije
Bundesliga
Premier League
Champions League
Europa League
Conference League
Euroleague
ABA liga
Srbija KLS
NBA
Eurocup
Eurobasket 2025
US Open
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
ATP
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC













