Trener Real Madrida Karlo Anćeloti u poslednje vreme je non-stop u centru pažnje, a kako i ne bi, pored toga što je nedavno osvojio titulu u nacionalnom prvenstvu Španije i tako postao jedini trener kome je pošlo za rukom da osvaja titule u pet najboljih evropskih liga, on trenira najveći klub na svetu.
Italijanski stručnjak je rekao da mu je lako da radi u Realu, a objasnio je i zašto.
“ U Realu mi dobro ide zbog odnosa koji imam sa igračima, nijedan od njih mi ne pravi probleme. U prošlosti sam znao nekom igraču da kažem da će se odmoriti. Ne bih voleo o imenima, ali često su znali da prave ljutite face i lošu atmosferu povodom toga“, rekao je Anćeloti,a potom nastavio:
„Danas je sasvim drugačije. Govorimo o igračima koji su osvojili i po četiri Lige šampiona kada im kažem da će nekad biti na klupi, nijedan ne pravi problem zbog toga. To je razlika između Reala i drugih klubova…ovde su vrhunski profesionalci. Zato je ovo bila jednostavna sezona i moj posao lagan. Inače je teško održavati igrače motivisane, ali ovde to nije slučaj, ovim fudbalerima ne treba dodatna motivacije od saznanja da igraju u Realu“, rekao je Anćeloti.
Real Madrid će se posle osvojene nacionalne titule, boriti protiv Liverpula za trofej Lige šampiona, a utakmica je zakazana za 28. maj.
Superliga Srbije
Bundesliga
Premier League
Champions League
Europa League
Conference League
Euroleague
ABA liga
Srbija KLS
NBA
Eurocup
Eurobasket 2025
US Open
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
ATP
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC









Koje je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi ko će ostaviti komentar!