Minimalac Betisa, Viljareal i Real Sosijedad sigurni

Primera 19. mar 202318:12 0 komentara
Guliver

U nedeljnim mečevima 26. kola španske La lige Betis je kod kuće savladao Majorku, Viljareal je kao gost bio bolji od Osasune, dok je Real Sosijedad pobedio Elče na svom terenu.

Betis je minimalnim rezultatom slavio protiv Majorke, a jedini gol postigao je Iglesias u 48. minutu, kada mu je asistirao Sabali.

Betis je peti na tabeli sa 45 bodova, dok je Majorka 11. sa 32 boda. U narednom kolu La lige Betis će u goste Atletiko Madridu, dok će Majorka dočekati Osasunu.

Viljareal je bio bolji od Osasune 3:0. Čukvueze je u 14. minutu doneo prednost gostima, nakon dodavanja Pedrase, a istom igraču je četiri minuta kasnije poništen drugi gol zbog ofsajda.

Tačku na meč stavio je Morales golovima u 85. i trećem minutu sudijske nadoknade, a Viljareal nakon te pobede ima 41 bod na šestoj poziciji. Osasuna je deveta sa 34 boda.

Real Sosijedad je sa 2:0 slomio Elče pred svojim navijačima. Kubo je pogotkom u 48. minutu doneo prednost svom timu, dok je Barenečea u 90. postavio konačan rezultat i sada Real Sosijedad ima 48 bodova na četvrtom mestu na tabeli, a sledi mu gostovanje Viljarealu. Elče je zakucan za začelje tabele sa 13 bodova i u narednom kolu dočekuju Barselonu.