Rajo u 93. min. ispustio prvu pobedu u 2022, Njegoš zamenjen

Primera 3. apr 202220:33 0 komentara
Njegoš Petrović, Granada
Njegoš Petrović; Foto: xCarlaxCortesx xAgenciaxLOFx via Guliver

Fudbaleri Granade i Rajo Valjenaka u 30. kolu Primere odigrali su nerešeno 2:2, a domaći su do boda došli nakon što su poslednjih 40 minuta imali igrača više.

Povezane vesti

Gosti su nisu uspeli da ostvare prvi trijumf u 2022. godini i tako prekinu niz od čak 11 mečeva bez pobede u kome su osvojili samo tri boda. Rajo je 13. sa 33 bodova, a Granada ima 29 i očekuje je borba za opstanak.

Ekipa iz predgrađa Madrida posle 17 minuta imala je dva gola prednosti – strelci su bili Alehandro Katena i Serhio Gvardiola, ali problemi su počeli početkom drugog poluvremena.

Veznjak Santi Komesana je u 51. minutu morao van igre zbog dva žuta kartona, a nadu Granade da može da izbegne poraz vratio je Horhe Molina golom u 67. minutu.

Granadi se inicijativa isplatila tek u trećem minutu nadoknade kada je preko Milje uspela da izbegne poraz. Domaći su mogli i do sva tri boda, ali Molina u 97. minutu nije bio precizan.

Srpski internacionalac Njegoš Petrović odigrao je prvo prvo poluvreme u dresu Granade i dobio je žuti karton.

Rajo u sledećem kolu dočekuje Valensiju, koja je u nedelju na „Mestaji“ odigrala bez golova sa Kadizom, dok Granada gostuje Sevilji.