Broj 95: Tadić pretekao Kolarova, četvrti svih vremena

EURO 24. mar 202321:41 0 komentara
(Dušan Tadić postiže vodeći gol za Srbiju) Srbija serbia-lithuania-36507
Photo by: Andrija Sokovic/Starsport.rs (Dušan Tadić postiže vodeći gol za Srbiju)

Srbija posle prvog poluvremena vodi protiv Litvanije sa 1:0, a u centru pažnje je kapiten Dušan Tadić.

Povezano

Najbolji srpski fudbaleri utakmicom protiv Litvanije u Beogradu počeli su kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2024. u Nemačkoj. Nakon prvih 45 minuta na stadionu „Rajko Mitić“ Orlovi imaju minimalnu prednost.

Stekli su je u 16. minutu golom Dušana Tadića. Kapitenu je to 21. pogodak u dresu Srbije.

Takođe, ovo mu je 95. utakmica i sad je na četvrtom mestu večite liste po broju odigranih utakmica.

Pretekao je Aleksandra Kolarova (94), a ispred njega su samo Bane Ivanović (105), Dejan Stanković (103) i Savo Milošević (102).