Mesi ušao s klupe da prodrma Gaučose, spasao ih Di Marija

Reprezentacije 10. jun 20248:21 0 komentara
Anhel Di Marija
xShainaxBenhiyoun via Guliver

Argentinci nisu blistali, ali su uspešno obavili pretposlednju proveru pred start turnira „Kopa Amerika“. Prvaci sveta su pred ispunjenom tribinama „Soldžer fild“ stadiona u Čikagu u prijateljskom meču sa 1:0 (1:0) pobedili reprezentaciju Ekvadora.

Bliži se EURO 2024!

Na ovoj adresi možete pročitati pravila igre, registrovati tim, napraviti privatnu ligu, pozvati prijatelje da vam se pridruže, a najbolji će osvojiti nagrade. Neka Fantasy igre počnu!

Argentina na taj način ne zna za poraz u poslednjih sedam utakmica (6 pobeda i 1 remi) i u dobroj formi se bliži interkontinentalnom takmičenju na kojem će učestvovati 10 južnoameričkih i 6 severnoameričkih selekcija.

Jedini gol na utakmici postigao je iskusni Anhel Di Marija, koji je u 40. minutu pogodio posle pasa Kristijana Romera.