Ivićev Krasnodar vodio, Promes Spartaku doneo pobedu

Ostale lige - Fudbal 24. apr 202320:50 0 komentara
(Vladimir Ivić) Football - 2020 / 2021 Sky Bet Championship - Watford vs Preston North End - Vicarage Road Watford Manager, Vladimir Ivi
COLORSPORT/ANDREW COWIE via Guliver

U poslednjem meču 24. kola ruske Premijer lige, Spartak je u Moskvi savladao Krasnodar Vladimira Ivića rezultatom 4:3 (0:1).

Krasnodar je prvo poluvreme rešio u svoju korist. Poveli su gosti već u 11. minutu golom Džona Kordobe, a u 58. minutu je došao i do dva gola prednosti preko Žoaoa Bakijese.

Sve je krenulo nizbrdo u 63. minutu kada su domaći smanjili zaostatak sa bele tačke pogotkom Soboljeva koji pet minuta kasnije ponovo trese mrežu za izjednačenje.

Spertsjan u 72. minutu pogađa za novo vođstvo Krasnodara, ali domaći nisu odustali.

Soboljev je ovoga puta bio asistent, a egzekutor Zinkovski za novo izjednačenje u 81. minutu. Tri minuta kasnije Kvinsi Promes pogađa za, ispostavilo se, trijumf domaćih.