Jokanovom Dinamu derbi Moskve

Ostale lige - Fudbal 13. nov 202219:50 0 komentara
Foto Twitter Slaviša Jokanović

U nedelju je kompletirano 17. kolo ruske Premijer lige, a derbi Moskve pripao je Dinamo Slaviše Jokanovića.

U drebiju Moskve, Dinamo je kao domaćin savladao CSKA i pobedu upisao rezultatom 2:1, uz po jedan crveni karton na obe strane.

Na prvi gol na utakmici čekalo se do 40. minuta kada je Skopincev doneo prednost domaćima.

Moumi Ngamelu bio je strelac drugog gola za Dinamo. Igrao se 63. minut.

Ovoga puta CSKA je odgovorio nepuna dva minuta kasnije. Obljakov je pogodio i smanjio na 2:1, da bi u 79. minutu skrivio penal i uz to dobio drugi žuti karton.

Formin ipak nije uspeo da penal pretvori u gol, da bi u domaći nakon cele gužve ostali sa igračem manje. Drugi žuti karton na ovoj strani je u 81. minutu dobio Gladjašev.

Soči je slavio na gostovanju Himkiju 2:0, a Orenburg je na svom terenu bio ubedljiv protiv Krasnodara i slavio 5:1.