Dva tima – 19 mečeva bez pobede: Milan Đurić junak Verone

Milan Đurić
Timothy Rogers/Getty Images

Fudbaleri Verone i Lećea odigrali su 2:2 u meču u kome su u oba poluvremena viđena po dva gola.

Povezane vesti

Remi Odin je posle pola časa igre doneo prednost gostima, ali je Ćiril Ngonge je u 41. minutu, na asistenciju Milana Đurića, doneo izjednačenje ekipi iz grada Romea i Julije.

Leće je u 69. minutu ponovo poveo pogotkom Hoana Rodrigeza, međutim, Đurić je izrastao u junaka navijača Verone. Tridesettrogodišnji internacionalac iz Bosne i Hercegovine je u 77. po drugi put matirao Vladimiroa Falkonea i drugim golom u sezoni svom timu doneo bod.

Verona je pretposlednja na tabeli sa 9 bodova, a za pobedu u prvenstvu ne zna već 11 utakmica u kojima je osvojila tri boda. Večeras je prekinula niz od pet poraza. Leće je bez trijumfa osam mečeva (po četiri remija i poraza) i sa 15 bodova je na 13. poziciji.

Veznjak domaćeg tima Darko Lazović je u 61. minutu ušao u igru.

Bolonja je savladala Torino rezultatom 2:0, a tri boda domaćima doneli su Đovani Fabijan golom u 56. minutu, posle nepotrebnog istrčavanja golmana Luke Žemela, i Džošua Zirkze u 90+1.

Ivan Ilić odigrao je ceo meč za Torino, dok su Vanja Milinković Savić i Nemanja Radonjić bili na klupi.

Bolonja je na deobi pete pozicije sa 21 bodom, a Torino 12. sa 16.

Bonus video: Omraženi sudija pokidao ligamente kolena