Majstorija Karamoha dovoljna za trijumf Torina

Serie A 6. mar 202322:38 0 komentara
(Jan Karamoh, Torino) Turin, Italy, 6th March 2023. Yann Karamoh of Torino FC celebrates with team mates after scoring to give the side a 1-0 lead during the Serie A match at Stadio Grande Torino, Turin. Picture credit should read: Turin, Italy, 6th March 2023. Yann Karamoh of Torino FC celebrates with team mates after scoring to give the side a 1-0
Jonathan Moscrop/ Sportimage via Guliver (Jan Karamoh, Torino)

Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu ekipu Bolonje u poslednjoj utakmici 25. kola Serije A.

Serija A

Meč na stadionu Olimpiko Grande u Torinu završen je rezultatom 1:0.

Domaći tim je do pobede došao u 22. minutu golom Jana Karamoha (na slici). Asistencija je upisana Paragvajcu Sanabriji, a 24-godišnji Francuz je između četvorice odbrambenih igrača Bolonje vešto pronašao put do nebranjene mreže – 1:0.

U startnoj postavi domaćih Bikova bili su srpski reprezentativci golman Vanja Milinković-Savić i vezni igrač Ivan Ilić. Treći srpski reprezentativac Nemanja Radonjić meč je počeo na klupi za rezervne igrače Torina, ali ga je trener Ivan Jurić uveo u igru u 73. minutu.

Torino je nakon ove pobede prišao na bod zaostatka Bolonji.

Ranije tokom dana Sasuolo je u uzbudljivoj završnici kao domaćin savladao ekipu Kremonezea.