Fudbalski klub Milan je postigao dogovor sa Čelsijem oko pozajmice Žoao Feliksa, javlja Tanzi Loik novinar uglednog "L’Équipa".
Portugalski ofanzivac se već danima povezuje sa dolaskom u Milan, a kako stvari stoje dva kluba su se dogovarala do poslednjeg dana prelaznog roka, a ozvaničenje se čeka svakog minuta.
Feliks će napustiti Čelsi nakon samo šest meseci, pošto je prošlog leta došao u engleski klub iz Atletika. Po nezvaničnim informacijama „londonski plavci“ su ga platili 52 miliona evra Špancima.
Po onome što je prikazao ove jeseni Feliks nije opravdao uloženi novac, pa odlazak na pozajmicu nije neočekivan.
Svakako u Londonu nisu prezadovoljni razvojem situacije jer su očekivali više od igrača kojeg su toliko platili, ali doovor između dva kluba je postignut.
Portgalac je na 11 utakmica u Premijer ligi koje je uglavnom počinjao sa klupe upisao samo jedan gol i jednu asistenciju. On ima važeći ugovor sa Čelsijem do juna 2030. godine, tako da će Milan morati da plati pet miliona evra za pozajmicu. U ugovoru ne postoji klauzula o obaveznoj kupovini po isteku pozajmice.
Superliga Srbije
Bundesliga
Premier League
Champions League
Europa League
Conference League
Euroleague
ABA liga
Srbija KLS
NBA
Eurocup
Eurobasket 2025
US Open
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
ATP
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC

















Koje je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare