Napoli kao Inter i Lacio, Đuričiću bod protiv Sampdorije

Serie A 29. avg 202120:29 > 20:31 0 komentara
Getty Images

Fudbaleri Napolija u drugom kolu prvenstva Italije u gostima su pobedili ekipu Đenove rezultatom 2:1.

Tim iz Napulja je ostvario drugi trijumf u novoj sezoni i sa šest bodova na vrhu tabele izjednačio se sa Laciom i aktuelnim šampionom Interom. Đenova je upisala drugi poraz.

Povezane vesti

Napoli je poveo u 39. minutu golom španskoj internacionalca Fabijana Ruiza i sa minimalnom prednošću gostiju otišlo se na odmor.

Dvadesetjednogodišnji Andrea Kambijaso je izjednačio u 69. minutu, a četvrt časa ranije VAR je poništio pogodak rezerviste domaćeg tima Gorana Pandeva.

Ipak, u 84. minutu tri boda Napoliju doneo je Andrea Petanja i to samo dva minuta nakon što je ušao u igru umesto Matea Politana.

Ekipa Lućana Spaletija u sledećem kolu 12. septembra dočekuje Juventus, koji ima samo bod, a Đenova gostuje Kaljariju.

Sasuolo i Sampdorija su odigrali bez golova u meču u kome je domaća ekipa bila mnogo bolja.

Srpski reprezentativac Filip Đuričić odigrao je ceo meč za Sasuolo, koji posle dva kola ima četiri boda i u sledećem gostuje Romi.

Sampdorija ima bod, a u narednom kolu dočekuje Inter.