Radonjić ponovo u sukobu sa hrvatskim trenerom

Serie A 4. dec 202317:55 3 komentara
REUTERS/Daniele Mascolo

Torino u ponedeljak od 20.45 dočekuju Atalantu u poslednjem meču 14. kola Serije A, a na tom meču najverovatnije za domaći tim neće igrati Nemanja Radonjić.

povezane vesti

Italijanski mediji uoči ovog meča pišu o svađi trenera Ivana Jurića sa srpskim reprezentativcem. Napadač Torina se nije dovoljno zalagao na poslednjem treningu pred meč sa Atalantom, zbog čega ga je Jurić izbacio sa treninga.

To vrlo verovatno znači da neće biti u timu za večerašnji duel, a Italijani tvrde da je Jurić izgubio strpljenje sa Radonjićem, koji će u januaru završiti na transfer listi.

Ovo nije prvi puta da su se Jurić i Radonjić zakačili. Početkom godine je takođe bilo problema. Imali su  sukob koji se dogodio na utakmici protiv Juventusa. Juventus je u gradskom derbiju pobedio Torino 4:2, a Jurić je Radonjića u 60. minutu uveo u igru samo da bi ga samo 15 minuta kasnije izveo.

Hrvat je tada srpskog ofanzivca okrivio za treći gol Juventusa koji je Glejson Bremer neometano postigao glavom. Jurić je vikao na Radonjića i zatim ga izveo iz igre. Prilikom Radonjićevog izlaska Jurić i srpski reprezentativac su se žestoko posvađali da su morali da uđu ljudi sa Torinove klupe da ih razdvoje.