Kosan: Dva kluba drže monopol, žive na račun države…

Superliga Srbije 15. feb 201910:48 > 10:50
youtube

Trener Napretka Milorad Kosanović izjavio je pred nastavak Superlige Srbije da ima veliki problem pošto je tokom zime ostao bez šestorice igrača.

Otišli su, došlo je šest novih. Ipak, većina klubova u Srbiji ima iste probleme. Sve je manje kvalitetnih igrača. Oni najbolji idu u dva kluba u zemlji koji drže monopol, zato što žive na državnom budžetu. To im omogućava da se ponašaju kako hoće. Mi ostali se ponašamo kako možemo, moramo da razvijamo i pravimo igrače„, kazao je Kosanović.

U prvom kolu nastavka, Napredak gostuju Voždovcu u petak do 17 časova.

Ne leže nam. Uvek je teško sa njima. Teren dodatno otežava situaciju. Voždovac je kvalitetan tim, igraju drugo zajedno, i ovom trenutku možda ima i najbolji sastav otkako se takmiči u Superligi„, zaključio je iskusni strateg.

Napredak u prolećni deo ulazi sa petog mesta sa 33 bodova. Voždovac je 11. sa 19.

Pogledajte raspored 22. kola srpskog šampionata.