Evrogol za slavlje u Lazarevcu, Javoru poništen gol u 95.

Print screen Kolubara - Javor

Fudbaleri Kolubare pobedili su ekipu Javora u pretposlednjoj utakmici 24. kola Superlige Srbije.

Superliga Srbije

Meč na stadionu SRC Kolubara u Lazarevcu završen je rezultatom 1:0.

Nakon prvog poluvremena u kome su gosti iz Ivanjice imali veći posed, ali nijedan šut u okvir gola, domaći tim je poveo je u 47. minutu golom Vanje Ilića nakon fantatičnog udarca sa preko 20 metara.

Gosti iz Ivanjice najbliži izjednačenju bili su u petom minutu sudijske nadoknade vremena. Posle kornera sa desne strane Petar Gigić je zatresao mrežu Lazarevčana, ali je nakon duge provere iz VAR sobe signalizirano da je ipak bio ofsajd.

Kolubara je posle ove pobede osma na tabeli sa 29 bodova, Javor je 12. sa 23 boda. U narednom kolu Kolubara gostuje Partizanu, dok Javor dočekuje Mladost iz Lučana.

Ranije tokom dana ekipa TSC iz Bače Topole pobedila je u Kragujevcu ekipu Radničkog sa 2:0, a u petak u poslednjoj utakmici 24. kola Superlige na programu je Večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana.