Napredak vezao dve pobede, Kruševljani osvojili Suboticu

Guliver

Ekipa trenera Dušana Đorđevića ostvarila prvi trijumf na gostujućim terenima ove sezone.

Mnogo problema, pre svega kadrovskih, pred duel protiv Napretka imao je šef struke Spartaka Slavko Petrović. Domaći se sa tim problemima nisu izborili, pa su doživeli poraz od Kruševljana na Gradskom stadionu – 1:2.

Posle grube greške iskusnog štopera Ostojića, Marko Šarić je doveo svoj tim u vođstvo, postigao je ovaj momak gol na drugom uzastopnom meču. Trijumf je debitantskim golom u seniorskom fudbalu potvrdio 19-godišnji Đeković u 64. minutu. Do kraja meča Obradović je vratio nadu Subotičanima golom u 88. minutu. Mogli su domaći i do izjednačenje, ali je Kerkez fantastično izblokirao Srećkovića u nadoknadi vremena.