PLS: U Užicu i Milanovcu slave „zlatne džokere“

Print screen/prvaliga.rs

Dve pobede domaćina u prve dve utakmice 28. kola Prve lige Srbije. I Sloboda i Metalac do bodova su došli golovima u drugom poluvremenu, a strelci su stigli sa - klupe za rezervne igrače.

Srbija

GFK Sloboda vezala je treću uzastopnu pobedu nakon što je u Užicu savladala ekipu Dubočice sa 1:0 (0:0).

Strelac jedinog gola bio je rezervni igrač Milan Srbijanac u 75. minutu posle odlične akcije celog tima. U igru je ušao samo šest minuta ranije.

Svog „zlatnog džokera“ imao je i Metalac. Tim iz Gornjeg Milanovca pobedio je fenjeraša, novobeogradski Radnički sa 2:0 (0:0).

Dvostruki strelac bio je Savo Arambašić. U igru je ušao u 57. minutu, a mrežu gostiju pogađao u 70. i 84. minutu.

Rezultati prvih utakmica 28. kola Mocart bet Prve lige Srbije: Metalac Gornji Milanovac – Radnički Novi Beograd 2:0, GFK Sloboda Užice – Dubočica Leskovac 1:0.