Konja minimalcem do prvog mesta

Turska 10. sep 202221:29 0 komentara
Konja
Seskimphoto/Guliver Image

Fudbaleri Konje vratili su se na lidersko mesto Superlige Turske, pošto su na svom terenu savladali Hataj 1:0.

Nova promena na čelu tabele Superlige Turske. Vratila se Konja, koja sada doduše ima utakmicu više od Bešiktaša.

Ekipa za koju može da se kaže da ne umire u lepoti, igra veoma čvrsto, zabeležila je novu minimalnu pobedu. Treću po redu. Savladan je kod kuće Hataj a jedini gol postigao je portugalski fudbaler Bruno Paz. Konja je prva na tabeli sa jedinstvenom gol razlikom u šest mečeva – 7:0.

U drugom susretu dana Karagumruk i Giresun odigrali su 1:1. Goste je u vođstvo doveo Rijad Bajić u 75. minutu. Prvo je propustio priliku da postigne gol iz penala, ali je odlično reagova, natrčao na odbijenu loptu i momentalno se ispravio. Ipak, Karagumruk dolazi do boda u drugom minutu nadoknade, pošto je Dijanj postigao gol.