Stanojević sa igračem manje odigrao 3:3 protiv Bešiktaša

Turska 7. jun 202321:02 1 komentar
Print screen SK/ Aleksandar Stanojević i Branko Vukašinović

U Turskoj su na programu bile četiri utakmice poslednjeg 38. kola. U vrhu tabele je sve bilo rešeno, pa je samo ostalo pitanje ko će ispati iz lige pored Imranijespora, Gazijantepa i Hatajspora.

Turska

Poslednjeg dana Super lige pobede su ostvarili Istanbulspor, Giresunspor i Adana Demirspor, dok u meču između Bešiktaša i Konjaspora nije bilo pobednika.

Za Giresunsport je to bila Pirova pobeda, na kraju je ipak ispao iz lige pošto je tri boda u poslednjem kolu osvojio i Istanbulspor.

Najviše pogodaka i uzbuđenja viđeno je u Istanbulu gde su se sastali bivši šampion Bešiktaš i Konjaspor, ekipa Aleksandra Stanojevića. Bešktaš je vodio sa 2:0, tim srpskog trenera je preokrenuo na 3:2, da bi se na kraju meč završio nerešeno 3:3.

Gosti iz Konje su od 66. minuta imali igrača manje jer je drugi žuti karton u rasponu od samo četiri minuta dobio Ulgin.

Rezultati 38. kola: Bešiktaš – Konjaspor 3:3,  Ankaraguču – Adana Demirspor 1:2, Giresunspor – Antalijaspor 2:0, Istanbulspor – Imranijespor 4:0.

Sezona se zvanično završava u nedelju utakmicom finala Kupa Turske između Fenerbahčea i Bašakšehira.