Hajduku ni Isus ne pomaže: Rijeka na „Poljudu“ do 1. mesta

Ex-Yu lige 28. jan 202419:57 0 komentara
SK

Navijači Hajduka su pre meča sa Rijekom sjajnom koreografijom od svevišnjeg zatražili: "Isuse na nebedu daj pomozi bijelom dresu". I nije im "upalilo".

Povezane vesti

Rijeka je u jadranskom derbiju 20. kola prvenstva Hrvatske posle preokrera pobedili u Splitu rezultatom 2:1 i na prvoj poziciji izjednačili se sa večerašnjim rivalom sa 41 bodom.

Amerikanac Rokas Pukstaš je u 15. minutu doneo prednost Hajduku na oduševljenje navijača na „Poljudu“, međutim, u nastavku utakmice usledio je hladan tuš za domaće.

Kolumbijac Horhe Obrehon je u 55. minutu izjednačio, a velika tri boda Rijeci doneo je Albanac Lindon Selahi pogotkom u 75. minutu.

Hajduk je u poslednje tri utakmice osvojio samo dva boda, a Rijeci su na ruku išli i rezultati Dinama, koji je pre jučerašnjeg trijumfa na gostovanju Istri osvojio bod u duelima sa Bilima i Lokomotivom.