Novi poraz Starsa, i ovoga puta posle produžetka

Hokej 28. jan 20238:39 0 komentara
Dallas Stars
Jerome Miron-USA TODAY Sports

Osam mečeva je u noći između petka i subote odigrano u najboljoj hokejaškoj ligi sveta.

Lideri Zapada, Dalas Stars doživeli su i treći vezani poraz, i ovoga puta posle produžetka. Od Starsa su kao gosti bolji bili Nju Džersi Devilsi koji su slavili rezultatom 3:2.

Prva trećina protekla je u znaku domaćih koji su na isteku 11. minuta poveli preko Dalandera, a u 17. minutu su iskoristili i situaciju sa igračem više pa su preko Hinca došli do vođstva od 2:0.

Devilsi su do izjednačenja došli za manje od četiri minuta igre u drugoj trećini golovima Hjuza i Vuda, a od tada pa do kraja treće trećine mreže su na obe strane ostale mirne pa je meč ušao u produžetak.

A u dodatnom periodu je gostima bilo potrebno samo 20 sekundi da preko Hjuza dođu do pobede.

Starsi sada imaju skor 28-23, a Devilsi, koji su treći na Istoku, 32-17.