Zvezda napustila teren posle opšteg haosa (VIDEO)

Rukomet 17. apr 202422:37 15 komentara
printscreen

Grub prekršaj, psovke i na kraju prekid utakmice – sve to dogodilo se na utakmici između Dubočice i Crvene zvezde u meču plej-auta Superlige.

Neposredni povod bio je prekršaj nad pivotmenom crveno-belih Dušanom Andrejevićem, igrao se 44. minut, a Leskovčani su vodili 25:22.

Protestovali su sa klupe Zvezde, pre svih trener Nedeljko Matić i sportski direktor Ognjen Kajganić, koji je pre izvesnog vremena gostovao u podkastu Sport kluba „Večiti u EL“.

Na meti su bile sudije Ivan Mošorinski i Aleksandar Pandžić, bilo je i psovki između klupe Zvezde i domaćih navijača, a Kajganić je pozvao ekipu da napusti teren nakon što je desni bek Miloš Bujišić dobio dva minuta isključenja zbog prigovora.

NAJPOPULARNIJE NA SPORT KLUBU

Kod Jokića kući se gledali Lejkersi: Popili smo malo rakije

Još je rano: Nadal se raspao u drugom setu!

Evroliga suspendovala Teodosića i kaznila Partizan

Pred oko 2.000 gledalaca, usledilo je nekoliko minuta meteža, posle čega je gostujući tim napustio teren i nije se vraćao.

Videćemo šta će odlučiti Discilplinska komisija Rukometnog saveza Srbije.