U subotu se u emisiju JutroSK ponovo uključio Saša Ozmo, novinar Sport kluba koji uživo u Melburnu prati događanja sa Australijan opena, prvog grend slema sezone.
U razgovoru sa Milanom Ilićem i Aleksandrom Pivljaninom, Saša je govorio o temi koja je s razlogom dobila mnogo pažnje u domaćim i svetskim medijima.
U pitanju je reakcija australijske publike posle meča polufinala, u kojem je Novak Đoković zbog povrede bio prinuđen da preda pobedu Aleksandru Zverevu.
NAJPOPULARNIJE NA SAJTU SPORT KLUBA
Asvel zaustavio Barselonu i napravio haos na tabeli Evrolige
Prlainović o poruci VSS: Znamo da je deci mesto u školama, ali…
„Čemu mi prisustvujemo!“ – Pravi rijaliti šou u Atini (VIDEO)
“Sa jedne strane, neki navijači su rekli da nisu zviždali Novaku već činjenici da su gledali premalo tenisa u odnosu na cenu karte koju su platili. Međutim, sa druge strane, Novak je neko ko je ljudima pružio toliko dobrog tenisa u u 20 godina da je moralo da se pokaže daleko više poštovanja”, rekao je Saša Ozmo u programu Sport kluba.
Ozmo je naveo i da je razgovarao sa australijskom publikom o ovoj temi i da su neki čak rekli i da ih je sramota reakcije publike.
BONUS VIDEO
Superliga Srbije
Bundesliga
Premier League
Champions League
Europa League
Conference League
Euroleague
ABA liga
Srbija KLS
NBA
Eurocup
Eurobasket 2025
US Open
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
ATP
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC












Koje je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare